Маршрут починається із села Тщенець. Доїхати до села можна приміським поїздом «Львів-Мостиська-2».
1.Тщенець. Розташоване за 6 км на захід від райцентру, на південь від шосе. Відоме від XV ст. (1418 р.), але парафія римсько-католицька утворилася тут тільки в 1930 р. Залишки давнього земського маєтку, що принаймні від 2 пол. XIX ст. до 2-ї Св. війни знаходився в руках родини Юнгів, є парк площею 11 га. На його краю стоїть неоготична каплиця-усипальниця Юнгів, збудована та освячена наприкінці 80-тих років XIX ст., до недавна зруйнована, нині відновлена використовується до культових цілей. Її фасад акцентує показний стрілистий портал з гербовим картушем над входом.
В селі є також неоготичний костел св. Йосифа, збудований в 1924-28 рр. за проектом Станіслава Маєрського. Замкнутий в 1950-55 роках, а потім знову від 1957 р., був у 1989 р. повернутий вірним, а останнім часом відновлений. Є це будівля на плані хреста з 5-гранним вівтарем. З переду висока, струнка вежа фланкована через два доповнення восьмибічними вежечками. Над перехрестям нав — стрілиста сигнатурка. Устаткування інтер’єру в більшості сучасне. Вівтарі нові, але гарні.
Костел Св. Йосифа
Каплиця-усипальниця Юнгів

Між Тщенцем і Чишками
Із Тщенця прямуємо на село Чишки.
2.Чишки. Лежить за 2 км на захід від Крисович і за 6 км на пд. зх. від районного центру. Перша писемна згадка походить з 1449 р. В перші десятиліття XVII ст. знаходилося в руках Фредрів. Знаходиться тут костел Зіслання Святого Духа з сер. або кінця 30-тих років XX ст., після 2-ї Св. війни замкнутий, повернутий вірним у 1989 р.
Поблизу села, в Чишківському Лісі, знаходиться старе місце культу з джерелом що має відповідно до місцевої традиції силу оздоровлення.
Каплиця біля джерела в лісі
Мурований храм з дерев’яною дзвіницею
Костел Зіслання Святого Духа
3.Крисовичі. Про Крисовичі я вже писав (читаєм тут).
Двір XVIII ст.
Санктуарій Матері Божої Фатімської
Вид на Мостиську (зліва костел в Закостеллі). Між Крисовичами і Стрілецьким
4.Стрілецьке. Відоме з XIV ст. (1397 р.) село Стрілецьке (давня назва — Стрільчиська) з часом отримало назву Закостелля, яке нині стало передмістям Мостиськів, а сучасне поселення Стрілецьке розташоване трохи південніше.
Через відсутність власного костелу вірні відвідували Служби Божі у Мостиськах чи сусідніх селах. Сучасний костел збудований в 1991-1994 рр. В 1993 р. костел був ще незавершений, а в 1994 р. новозбудований храм освятили під титулом Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії. 1992 року була утворена парафія Стрілецьке, до якої нині належать також села описані в цьому маршруті — Крисовичі, Липники, Раденичі, Чишки та Чижевичі.
Початок села (зі сторони Крисович)
Придорожня капличка поч. XX ст. (?)
Костел Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії

Ще одна придорожня капличка в Стрілецькому з поч. XX ст. (?)
5.Липники. За 5 км на пд.-сх. від Мостиськи лежить с. Липники (згадується, принаймні, у XVI ст.), в якому знаходиться неоготичний костел Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією (за іншими даними Найсвятішого Серця Божого) з 1909 р. По 1947 використовувався як магазин, в 1989 р. повернутий вірним і відремонтований.
Святиня на плані прямокутника з 5-гранним вівтарем і 2-ома захристіями. Всередині збереглося неоготичне начиння з часу побудови костелу. У сучасному костелі збереглися усі три вівтарі. Поблизу храму розташована дерев’яна дзвіниця у формі квадрата, вкрита бляхою.
Костел Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією